دعا برای ظهور امام زمان (ع) یعنی دعا برای فتنه!

ظهرابی، مجری و کارشناس شبکه کلمه در پاسخ به سوال یک بیننده، دعا برای ظهور امام زمان را بدعت و حرام دانست!
 

به گزارش سرویس دینی جام نیوز، ظهرابی در یک موضع گیری ناشیانه پیرامون بحث ظهور امام زمان و دعا برای تعجیل فرج، آن را امری سفیهانه قلمداد کرد.
 

این کارشناس وهابی شبکه کلمه مدعی است: «چون که دعا برای ظهور چنین شخصی برابر است با دعا برای نزدیک شدن علامت ظهور، نزدیک شدن ظهور دجال و رسیدن زمان قیامت و چون توصیه و دعای پیامبر برای در امان ماندن از شر دجال بوده است پس چنین دعایی خلاف سنت و بدعت محسوب می شود!»
وی در ادامه ی توضیح این ادعای مضحکانه می گوید: «دعا برای ظهور امام مهدی در واقع دعا برای تعجیل فتنه است! و شما اجازه ندارید چنین دعایی کنید.»
ظهرابی در حالی از تریبون یک شبکه وهابی این اظهارات را بیان می کند که مطالب مختلفی پیرامون وجود امام زمان علیه السلام و برقراری حکومت عدل توسط ایشان، به عنوان دوازدهمین خلیفه رسول خدا، در کتب حدیثی و غیر حدیثی علمای بزرگ اهل سنت آورده شده است که برای نمونه دو حدیث از علمای اهل سنت را ذکر می کنیم:
ابو سعید خدرى مى‏گوید: پیامبر (ص) فرمود: «مهدى از من است. او داراى پیشانى باز، روشن و بینى کشیده‏اى است، زمین را پر از عدل و داد مى‏کند آن سان که از ظلم و ستم پر شده است، هفت سال فرمانروایى مى‏کند.»(سنن ابی داوود با حواشی محمد محی الدین عبد الحمید،ج4،ص107)
و نقل شده است که پیامبر فرمود: «شما را به مهدى (عج) مژده دهم. او در حال اختلاف مردم و (وقوع) زلزله‏ها، در میان امّتم برانگیخته مى‏شود، زمین را از عدل و داد پر مى‏کند آن‏گونه که از ظلم و جور پر شده است. ساکنان آسمان و زمین از او خشنود مى‏شوند، ثروت را بطور صحیح تقسیم مى‏کند. مردى گفت: منظور چیست؟ حضرت فرمود: (یعنى) بطور مساوى میان مردم تقسیم مى‏کند ....» (مسند احمد حنبل ،ج 3،ص37)

/ 1 نظر / 15 بازدید
محب ولایت

بسم الله الرحمن الرحیم[قلب] اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم[فرشته] سلام علیکم[لبخند] خدايا در اين روز بهره ای از آن رحمت وسيعت برايمان قرار ده و در اين ماه به سوی دليل های درخشانت راهنمائيمان كن و ما را به سوی خوشنودی همه جانبه ات سوق ده، به حق محبتت ای آرزوی مشتاقان[گل]