آتش زدن قرآن جایز است!

می توان قرآنی که فرسوده شده را آتش زد.!!
 
به گزارش سرویس دینی جام نیوز، شبکه وهابی وصال فارسی در پاسخ به سوال مخاطب خود، سوزاندن قرآن را برای قرآنی که فرسوده شده باشد جایز دانست.

ملازاده کارشناس افراطی این شبکه در سخنانی مدعی شد که سوزاندن قرآن با دفن کردن آن فرقی ندارد و می شود قرآنی که فرسوده است را سوزاند.!
وی گفت: «قرآنی که فرسوده شده شما می توانید دفنش کنید و حتی بعضی از علما می گویند می توانید آتشش بزنید برای اینکه اینجا و آنجا نیفتد.»
ملازاده افزود: «الان کسی نیاید و بگوید شما قرآن آتش می زنید. دفن کردن و آتش زدن برای چیز غیر جاندار زیاد فرقی ندارد.»!
مشخص نیست که هتک حرمت و توهین، برای این کارشناس وهابی چه معنایی دارد که سوزاندن وتعبیر و تشبیه قرآن کریم به غیرجاندار(لاشه غیر انسان) را هتک حرمت نمی داند.
گذشته از ناروا بودن این سخنان، بیان چنین گفته های توهین آمیز، آنهم در شرایطی که دشمنان اسلام قرآن سوزی را به مساله نفرت برانگیز روز جهان تبدیل کرده اند، چه معنایی می تواند داشته باشد؟

/ 1 نظر / 15 بازدید
محب ولایت

بسم الله الرحمن الرحیم[قلب] اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم[فرشته] سلام علیکم[لبخند] خداوندا، در اين روز، تلاشمان را در راه طاعتت بپذير و جزای خير عطا فرما و گناهانمان را ببخش و اعمالمان را مقبول و عيوبمان را مستور گردان، ای بهترين شنوای ندای بندگان[گل]